Regulamin wyprzedaży garażowej

 1. Wyprzedaż odbywa się 19.09.2014, w godz 16:00-19.00 na terenie Bazarku „Na Dołku” przy ul. Braci Wagów 22 w Warszawie.
 2. Organizatorem Wyprzedaży jest Fundacja Razem przez Macierzyństwo (Klub Mam na Ursynowie i Klub Rodziców Wilanów) oraz stowarzyszenie Inicjatywa Mieszkańców Ursynowa.
 3. Wstęp na Wyprzedaż jest wolny od opłat.
 4. Udział w roli sprzedawcy wymaga rejestracji na stronie.
 5. Celem Wyprzedaży jest wymiana przedmiotów przyniesionych przez uczestników. Rzeczy można również odsprzedać lub oddać.
 6. Sprzedawcami mogą być wyłącznie osoby fizyczne, niedozwolone jest prowadzenie sprzedaży przez podmioty gospodarcze. Osoby prowadzące tzw. „jednoosobową działalność gospodarczą” mogą prowadzić sprzedaż wyłącznie w sytuacji, gdy nie wchodzi to w zakres prowadzonej przez nich działalności.
 7. Przedmiotami wystawianymi na wymianę lub ewentualną sprzedaż mogą być wyłącznie rzeczy będące własnością uczestników Wyprzedaży, pochodzące z ich domów. Rzeczy mogą być nowe (nie udane zakupy/prezenty) i używane.
 8. Niedozwolone jest wystawianie na Wyprzedaży rzeczy pochodzących z nielegalnych źródeł, budzących kontrowersje, brudnych, zniszczonych, a także towarów wymagających posiadania specjalnych zezwoleń (np. alkohol, broń).
 9. Wystawcy powinni przynieść ze sobą stoliki lub koce, na których będą prezentować sprzedawane przedmioty. Zalecamy także przyniesienie stołka lub krzesła. Wyprzedaż odbywa się na samodzielnie stworzonych stanowiskach. Każdy wystawca musi zadbać o swoje stoisko oraz posprzątać
 10. Organizatorzy Wyprzedaży nie ponoszą odpowiedzialności za zawarte transakcje.
 11. Udział w Wyprzedaży oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 12. Uczestnictwo w Wyprzedaży jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie zdjęć z wizerunkiem uczestnika na stronach organizatorów oraz w notatkach prasowych. Zdjęcia nie są zbliżeniowe i mają na celu tylko oddanie charakteru imprezy.
 13. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem decyduje Organizator.