Sylwia Migut

Sylwia Migut

Szybka w działaniach · Skuteczna · Konsekwentna

Zarządca nieruchomości, pilot szybowcowy, ratownik, instruktor pierwszej pomocy. Żona przy mężu, mama, właścicielka chartów.

O sobie pisze:

Jestem honorowym krwiodawcą, członkiem założycielem Klubu Honorowych Dawców Krwi KREWKI URSYNÓW. Organizuję zbiórki krwi i rejestrację potencjalnych dawców szpiku.

Współpracuję, jako członek Inicjatywy Mieszkańców Ursynowa z innymi kołami IMW zbiórkach żywności, odzieży i artykułów pierwszej pomocy dla wychowanków ośrodków wychowawczych, schronisk dla bezdomnych.

Organizuję Ursynowskie Forum Kobiet – z myślą o kobietach, ich potrzebach i zainteresowaniach. Organizuję także spotkania integracyjne lokalnej społeczności, dbam o bezpieczeństwo pieszych i stan techniczny dróg w najbliższej okolicy. Jestem również organizatorką wyścigów chartów.

Zorganizowałam zajęcia z Samoobrony dla Kobiet w trzech ośrodkach na Ursynowie oraz, wspólnie z kolegą, Finał WOŚP na Ursynowie – zawody sportowe, atrakcje, strefę kulinarną.

Napisałam projekt dla lokalnej społeczności, zorganizowałam Piknik Sąsiedzki włączając do udziału mieszkańców i firmy z okolicy. Zaplanowałam akcję „Podziel się ciepłem na Ursynowie” zrealizowaną przez Urząd Dzielnicy.

Posadziłam dąb w akcji sadzenia drzew przez mieszkańców Ursynowa na Placu Wielkiej Przygody. Jestem aktywną mieszkanką zielonej części Imielina – spotykam się z sąsiadami, rozmawiamy o potrzebach i problemach, koordynuję ich realizacje z urzędem dzielnicy.