Bezpieczne drogi

PrzejścieW ciągu ostatnich tygodni na Ursynowie miało miejsce kilka wypadków drogowych, w tym jeden szczególnie tragiczny na Al. KEN. Niestety na terenie naszej dzielnicy wciąż jest wiele punktów, które są szczególnie niebezpieczne dla pieszych, rowerzystów lub kierowców.

Aby poprawić sytuację chcemy zebrać opinie mieszkańców na temat miejsc, które ich zdaniem wymagają najpilniejszej interwencji. Na podstawie wyników naszej ankiety złożymy odpowiednie petycje do władz dzielnicy oraz miasta.

Będziemy wdzięczni za Państwa pomoc! W przypadku chęci podania kilku lokalizacji prosimy o wypełnienie formularza osobno dla każdego z nich.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w formularzu zgłoszeniowym dla potrzeb informacyjnych przez Stowarzyszenie Inicjatywa Mieszkańców Warszawy z siedzibą w Warszawie przy ul. Feliksa Pancera 5 lok. 30, KRS 0000452853, REGON 146592473, zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r., nr 101 poz. 926 z późn.zm.).