Wycieczka do STP Metra na Kabatach

Serdecznie zapraszamy na II wycieczkę do Stacji Techniczno-Postojowej Metra Warszawskiego na Kabatach. Jest to niepowtarzalna okazja, podczas której można zobaczyć „od kuchni” miejsce, z którego co rano ruszają pociągi na trasę I linii metra, wożąc tysiące mieszkańców Ursynowa (i nie tylko) do pracy i szkoły.

Wycieczka odbędzie się w piątek, 9 listopada o godz. 10:00. Czas trwania wycieczki to około 90 minut. Udział jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. W związku z przepisami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie stacji, w wycieczce mogą uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie.

Aby wziąć udział w wycieczce należy wypełnić poniższy formularz. Uwaga – dopiero odpowiedź na zgłoszenie jest potwierdzeniem zapisu.

Uwaga: liczba zgłoszeń przekroczyła ilość miejsc. Jednak wciąż można zgłosić chęć udziału, gdyż nie wszystkie zgłoszenia zostały potwierdzone. Ostateczną informację otrzymają Państwo mailowo.

 

Wypełniając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych umieszczonych w formularzu zgodnie z regulaminem.

Napisano w Aktualności